Centrum Projektów Polska Cyfrowa
1
Dłutowo
Kozera Jarosław
Wronka Robert
Jaroszewicz Dariusz
Jasiński Zbigniew
Brenda Cezary
2
Drochowo
(obejmuje wsie:
Drochowo i Wola Krysk)
Maciejewska Ludmiła
Koniec Krzysztof
Wiśniewski Bogdan
Obojski Andrzej
Maliński Piotr
3
Drochówka
(obejmuje wsie:
Drochówka i Rąbież)
Sebastian Majerkiewicz
Jeznach Robert
Jasiorski Marcin
Wieczorek Marta
4
Grąbczewo
Biernacka Hanna
Bielska Barbara
Matuszewski Tomasz
Pierścińska Urszula
Karpiński Rafał
5
Januszewo
Marciniak Mateusz
Antoniewski Marek
Suski Jacek
Rosiak Cezary
Sabalska Teresa
6
Kębłowice
Koniec Daniel
Tomaszewski Henryk
Marciniak Kryspin
Cuber Juliusz
Kołodziejski Łukasz
7
Kozarzewo
Hotlewska Paulina
Koniec Małgorzata
Kozera Piotr
Zakrzewska Agata
Żywczyńska Hanna
8
Krysk
(obejmuje wsie:
Krysk i Nowy Krysk)
Napiórkowski Marek
Golasa Zbigniew
Bisialski Tomasz
Krajewski Leszek
Szymański Jerzy
9
Łazęki
Cieszewska Monika
Kozera Marek
Cieszewski Leszek
Pająk Adam
Boryś Tadeusz
10
Michałowo
(obejmuje wsie:
Michałowo i Beszyno)
Aleksandrowski Wiesław
Aleksandrowska Grażyna
Sędrowska Jadwiga
Raczkowski Sławomir
Omyliński Piotr
11
Nacpolsk
(obejmuje teren miejscowości Nacpolsk ul. Szkolna,
Wspólna i Płońska)
Antczak Tadeusz
Januszczak Wioletta
Kozera Małgorzata
Kaźmierczak Monika
Kusa Mirosława
12
Naruszewo
Emilia Pustoła
Majewski Leszek
Wiśniewska Justyna
Borzęcki Lech
13
Nowe Naruszewo
Bielska Grażyna
Krawczewski Włodzimierz
Witczak Marzena
Kuciński Zbigniew
Brzeziński Zbigniew
14
Nowy Nacpolsk
Wesołowski Jerzy
Domańska Izabela
Domański Edmund
Krysiak Tomasz
Dziwulski Marcin
15
Pieścidła
Witkowski Witold
Wiśniewska Aneta
Januszewski Jacek
Rosiak Grzegorz
Zieliński Jan
16
Postróże
Uniejewska Marlena
Tomaszewski Grzegorz
Popławski Mieczysław
Zych Paweł
Krysiak Zbigniew
17
Potyry
Piotrowska Marzanna
Małkiewicz Joanna
Sielka Dariusz
Stelmach Grzegorz
Szymańska Aneta
18
Radzymin
(obejmuje wsie:
Radzymin i Radzyminek)
Zawadzka Justyna
Bielicka Anna
Marianek Stanisław
Rutkowska Marianna
Szymańska Małgorzata
19
Skarboszewo
Czerniakowski Mirosław
Nużyński Dariusz
Błaszkowski Heronim
Karpiński Leszek
Brzeziński Antoni
20
Skarszyn
Kwiatkowski Bogdan
Wronka Włodzimierz
Pielat Agnieszka
Olczak Grzegorz
Żuchowska Sylwia
21
Skwary
Józwiak Justyna
Kaniewski Paweł
Witkowski Sławomir
Jaworski Jerzy
Żych Beata
22
Sobanice
Franczak Grzegorz
Żakowski Adam
Wojnarowska Edyta
Stasiak Marcin
Makowska Anna
23
Sosenkowo
(obejmuje wsie:
Sosenkowo i Sosenkowo PGR)
Makowski Wiesław
Górczyński Andrzej
Sobańska Mariola
Sobiesiak Czesława
Paradowska Edyta
24
Srebrna
Figurski Adam
Budek Adam
Fiałkowski Sławomir
Koniec Adam
Rozmanowski Jerzy
25
Stachowo
Zmysłowska Anna
Grabowski Michał
Paładiczuk Łukasz
Antczak Grzegorz
Zmysłowski Piotr
26
Stary Nacpolsk
(obejmuje wsie:
Stary Nacpolsk
i Żukowo Poświętne)
Pekról Anna
Antczak Teresa
Michalczyk Hanna
Sochocka Mirosława
Ulicki Paweł
27
Strzembowo
Jagiełło-Zalewska Alicja
Bartkowska Marzena
Bielawski Włodzimierz
Bielicka Anna
Kaczorowska Teresa
28
Troski
(obejmuje wsie:
Troski, Wróblewo
i Wróblewo PGR)
Górnicki Tomasz
Górnicka Danuta
Górnicka Jagoda
Grzeliński Ryszard
Wysocka Grażyna
29
Wichorowo
Zakrzewski Paweł
Drzewiecki Łukasz
Rososińska Elwira
Stefanowski Andrzej
Trębińska Elżbieta
30
Wronino
Szymańska Małgorzata
Golat Edward
Szymańska Teresa
Lewandowska Maria
Szymański Sławomir
31
Zaborowo I
Tomaszewski Arkadiusz
Olczak Ewa
Kacperski Marek
Kornatowski Arkadiusz
Leszczyński Piotr
32
Zaborowo II
Borowska Ilona
Górnicki Piotr
Koszorek Waldemar
Gorczyca Jan
Załenski Mariusz
33
Żukowo
(obejmuje wsie:
Żukowo i Żukówek PGR)
Miklarz Paweł
Fabczak Grażyna
Szymerski Zenon
Kozak Teresa
Filipowicz Jadwiga