Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Mieszkańcy Gminy Naruszewo,
po raz kolejny, obdarzyli swoim zaufaniem
która wygrała wybory na wójta z wynikiem 73,63%.
W Radzie Gminy w Naruszewie doszło do zmian. Do rady weszło 4 nowych radnych, a 11 radnych z poprzedniej kadencji zachowało swoje mandaty.
Gratulujemy Wójtowi oraz Radnym Gminnym wyboru na następną kadencję 2024 - 2029. Mieszkańcom Gminy Naruszewo dziękujemy, że tak aktywnie wzięli udział w wyborach samorządowych.
Frekwencja w Gminie Naruszewo wyniosła 52,97% (w powiecie płońskim - 52,15%).
Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów samorządowych w Gminie Naruszewo:
Na poszczególnych kandydatów na wójta oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 Marcin Grzeszek KW Prawo i Sprawiedliwość - 669 (26,37%)
2 Beata Pierścińska KWW Beaty Pierścińskiej - 1868 (73,63%)
Wymaganą liczbę głosów uzyskała i na wójta została wybrana:
Beata PIERŚCIŃSKA KWW Beaty Pierścińskiej
Zasięg - Sołectwa: Grąbczewo, Nowe Naruszewo, Potyry, Skarboszewo
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/1
głosowanie przeprowadzono;
radną została wybrana:
― KOWALSKA Agnieszka z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwa: Naruszewo, Skwary
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/2
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― KRAWCZEWSKI Tadeusz z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwo Drochowo, Miejscowości: Drochowo, Wola-Krysk, Sołectwo Krysk, Miejscowości: Krysk, Nowy Krysk
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/3
głosowania nie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― NAPIÓRKOWSKI Marek, z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwo Michałowo, Miejscowości: Michałowo, Beszyno, Sołectwo Stachowo, Sołectwo Troski, Miejscowości: Troski, Wróblewo, Wróblewo‑Osiedle, Sołectwo Wronino.
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/4
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― GÓRNICKI Tomasz Marcin z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwa: Postróże, Wichorowo
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/5
głosowania nie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― ZAKRZEWSKI Paweł, z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwo Radzymin, Miejscowości: Radzymin, Radzyminek
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/6
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― GRZESZEK Marcin, z listy nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zasięg - Sołectwo Zaborowo II: Zaborowo od nr 1 - nr 87
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/7
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― ADAMSKI Igor, z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwo Kozarzewo, Sołectwo Zaborowo I: Zaborowo od nr 88 do nr 153
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/8
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― KOZERA Piotr, z listy nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zasięg - Sołectwo Stary Nacpolsk, Miejscowości: Stary Nacpolsk, Żukowo Poświętne, Sołectwo Żukowo, Miejscowości: Żukowo, Żukówek
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/9
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― MIKLARZ Paweł, z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwo Nacpolsk
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/10
głosowanie przeprowadzono;
radną została wybrana:
― KAŹMIERCZAK Monika, z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwa: Łazęki, Sobanice, Srebrna
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/11
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― SZCZYPIORSKI Zenon, z listy nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zasięg - Sołectwo: Skarszyn, Sołectwo: Nowy Nacpolsk, Sołectwo: Sosenkowo, Miejscowości: Sosenkowo, Sosenkowow-Osiedle
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/12
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― PIELAT Krzysztof Bronisław, z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Strzembowo, Kębłowice
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/13
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― BANASIAK Jarosław Krzysztof z listy nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zasięg - Sołectwo: Drochówka, miejscowości: Drochówka, Rąbież, Sołectwo: Dłutowo
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/14
głosowanie przeprowadzono;
radną została wybrana:
― GILEWSKA Magdalena, z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Zasięg - Sołectwa: Januszewo, Pieścidła
Liczba mandatów - 1
Szczegółowe wyniki: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okreg/142007/15
głosowanie przeprowadzono;
radnym został wybrany:
― NOWICKI Zbigniew, z listy nr 16 KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
Szczegółowe wyniki w wyborach do Rady Gminy w Naruszewie:
https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okregi/142007