Centrum Projektów Polska Cyfrowa
W niedzielę, 06 listopada 2011 roku o godz. 11.00 w hali sportowej w Naruszewie w 3-ej kolejce IV ligi tenisa stołowego mężczyzn drużyna GKS Naruszewo rozegrała mecz z drużyną TS Ciechanów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem tenisistów z Ciechanowa. Po przegranym meczu, drużyna GKS-u Naruszewo zanotowała spadek w tabeli IV ligi i z dorobkiem 4 punktów zajmuje 6 miejsce.
Drużyna GKS Naruszewo wystąpiła w następującym składzie:
W kolejnym meczu (11 listopada 2011 roku) GKS Naruszewo zmierzy się na wyjeździe z drużyną SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo.
IV liga mężczyzn grupa A 2011/2012 | |||||||
miejsce | nazwa drużyny | mecze | pkt + | pkt - | gry + | gry - | |
1 | TS CIECHANÓW | 3 | 6 | 0 | 30 | 17 | |
2 | UKS SARBIEWO | 4 | 6 | 2 | 32 | 20 | |
3 | SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO | 3 | 5 | 1 | 29 | 13 | |
4 | ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE | 3 | 5 | 1 | 29 | 15 | |
5 | UKS BIELANY 273 WARSZAWA | 3 | 4 | 2 | 21 | 14 | |
6 | GKS NARUSZEWO | 3 | 4 | 2 | 27 | 20 | |
7 | KS ATS IV WARSZAWA | 3 | 2 | 4 | 15 | 26 | |
8 | GKS POKRZYWNICA | 3 | 0 | 6 | 18 | 30 | |
9 | KS SPARTA NASIELSK | 3 | 0 | 6 | 8 | 30 | |
10 | UKS CIEKSYN | 4 | 0 | 8 | 16 | 40 | |
I runda | |||||||
I termin – 2 października 2011 roku (niedziela) godz. 11:00 | |||||||
1 | KS ATS IV WARSZAWA - SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO - godz. 10:00 | 3:10 | |||||
2 | UKS BIELANY 273 WARSZAWA - UKS CIEKSYN | 10:1 | |||||
3 | ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE - KS SPARTA NASIELSK | 10:3 | |||||
4 | TS CIECHANÓW - UKS SARBIEWO | 10:2 | |||||
5 | GKS NARUSZEWO - GKS POKRZYWNICA | 10:7 | |||||
II termin – 23 października 2011 roku (niedziela) godz. 11:00 | |||||||
6 | SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO - UKS BIELANY 273 - 16.10 godz. 18:00 | 10:1 | |||||
7 | UKS CIEKSYN - ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE | 3:10 | |||||
8 | KS SPARTA NASIELSK - GKS NARUSZEWO | 3:10 | |||||
9 | GKS POKRZYWNICA - TS CIECHANÓW | 8:10 | |||||
10 | UKS SARBIEWO - KS ATS IV WARSZAWA | 10:2 | |||||
III termin – 30 października 2011 roku (niedziela) godz. 11:00 | |||||||
11 | ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE - SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO | 9:9 | |||||
12 | KS ATS IV WARSZAWA - UKS CIEKSYN - godz. 18:00 | 10:6 | |||||
13 | KS SPARTA NASIELSK - UKS SARBIEWO | 2:10 | |||||
14 | GKS NARUSZEWO - TS CIECHANÓW - 6.11 godz. 11:00 | 7:10 | |||||
15 | UKS BIELANY 273 WARSZAWA - GKS POKRZYWNICA - 2.11 godz. 19:30 | 10:3 |