Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje, że od 1 września obowiązuje nowy rozkład jazdy dla pasażerów korzystających z powiatowych przewozów (rozkład obowiązuje od poniedziałku do piątku). Poniżej znajdują się aktualne linie autobusowe a w załącznikach rozkłady jazdy.
Linia 111 + linia 119a: Płońsk - Baboszewo - Drozdowo - Raciąż - Żychowo - Unieck - Żychowo - Raciąż - Gralewo - Szapsk - Mystkowo - Baboszewo - Arcelin - Płońsk
Linia 111 + linia 119b: Płońsk - Arcelin - Baboszewo - Mystkowo - Szapsk - Gralewo - Raciąż - Żychowo - Unieck - Żychowo - Raciąż - Drozdowo - Baboszewo - Płońsk
Linia 112: Płońsk - Dłużniewo - Dziektarzewo - Rzewin - Baboszewo - Arcelin - Płońsk
Linia 113 + linia 118: Płońsk - Szymaki - Dłużniewo - Polesie - Rybitwy - Śródborze - Dziektarzewo - Goszczyce Średnie - Sarbiewo - Płońsk
Linia 113: Płońsk - Dłużniewo - Dziektarzewo - Polesie - Dziektarzewo - Goszczyce Średnie - Sarbiewo - Płońsk
Linia 114: Płońsk - Arcelin - Baboszewo - Rzewin - Kossobudy - Sierakowo - Raciąż - Koziebrody
Linia 120: Płońsk - Wilamowice - Kucice - Cumino - Nacpolsk
Linia 122: Płońsk - Siekluki - Dzierzążnia - Dzierzążnia Parcele - Pluskocin - Kadłubowo
Linia 122 + linia 121: Płońsk - Siekluki - Dzierzążnia - Dzierzążnia Parcele - Pluskocin - Kadłubowo - Starczewo Wielkie - Zbyszyno - Dzierzążnia - Siekluki - Płońsk
Linia 124 + linia 127: Płońsk - Wilamowice - Kucice - Cumino - Nacpolsk - Słomin - Nacpolsk - Żukowo - Nacpolsk - Wróblewo - Skrzynki - Płońsk
Linia 125: Płońsk - Arcelin - Baboszewo - Starczewo Wielkie - Dzierzążnia - Siekluki - Płońsk
Linia 128: Płońsk - Stare Koziminy - Smardzewo - Sochocin - Wycinki - Poświętne - Płońsk
Linia 211: Płońsk - Skrzynki - Wróblewo - Nacpolsk - Żukowo - Sobanice - Srebrna - Żukowo - Wróblewo - Płońsk
Linia 211 + linia 224: Płońsk - Skrzynki - Wróblewo - Nacpolsk - Żukowo - Sobanice - Srebrna - Żukowo - Nacpolsk - Słomin - Kucice - Wilamowice - Płońsk
Linia 212 + linia 214a: Płońsk - Skrzynki - Wróblewo - Naruszewo - Srebrna - Stare Radzikowo - Komsin - Czerwińsk nad Wisłą - Nieborzyn - Grodziec - Dłutowo - Drochówka - Naruszewo - Wróblewo - Płońsk
Linia 212 + linia 214b: Płońsk - Skrzynki - Wróblewo - Naruszewo - Srebrna - Stare Radzikowo - Komsin - Czerwińsk nad Wisłą - Komsin - Stare Radzikowo - Srebrna - Naruszewo - Wróblewo - Skrzynki - Płońsk
Linia 213 + linia 214c: Płońsk - Wróblewo - Naruszewo - Drochówka - Dłutowo - Grodziec - Nieborzyn - Czerwińsk nad Wisłą - Komsin - Nieborzyn - Grodziec - Januszewo - Naruszewo - Wróblewo - Płońsk
Linia 213 + linia 214d: Płońsk - Wróblewo - Naruszewo - Januszewo - Grodziec - Nieborzyn - Komsin - Czerwińsk nad Wisłą - Nieborzyn - Grodziec - Dłutowo - Drochówka - Naruszewo - Wróblewo - Płońsk
Linia 216: Płońsk - Wycinki - Sochocin - Smardzewo - Stare Koziminy - Poświętne - Płońsk
Linia 218: Płońsk - Strachowo - Bolęcin - Królewo - Joniec - Soboklęszcz - Strubiny - Płońsk
Linia 219 + linia 220a: Płońsk - Szczytniki - Stara Wrona - Załuski - Szczytniki - Płońsk
Linia 219 + linia 220b: Płońsk - Szczytniki - Załuski - Zdunowo - Karnkowo - Naborowo - Krysk - Radzymin - Brody - Płońsk
Linia 219: Płońsk - Szczytniki - Stara Wrona - Załuski - Naborowo -Krysk - Radzymin - Brody - Płońsk
Linia 220: Płońsk - Szczytniki - Załuski - Zdunowo - Karnkowo - Zdunowo - Załuski - Szczytniki - Płońsk
Linia 222: Płońsk - Strachowo - Bolęcin - Nowe Miasto